Gizlilik

Gizlilik

www.veganet.com.tr web sitesi Veganet Teknolojileri ve Hizmetleri Ltd. Şti’nin bir ürünüdür.

Sitemizdeki ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu web sitesinde hiçbir bilgi vermeden tüm içeriklere ulaşabilir ve gezinebilirsiniz. Bu web sitesine girdiğiniz ad-soyad ve benzeri kişisel bilgileriniz Veganet Teknolojileri tarafından dikkatle korunur. Kendi bilgi güvenliğinizi sağlayabilmeniz için web sitemizde istenen ya da web sitemizden temin edeceğiniz herhangi bir şifreyi üçüncü kişilerle paylaşmayınız ya da bir yere not etmeyiniz. veganet.com.tr’de diğer web sitelerine erişim gerektiren durumlarda site dışına linkler verilebilir. Böyle durumlarda ziyaret ettiğiniz sitenin gizlilik politikalarına tabi olursunuz. Veganet teknolojileri sektördeki ya da sektör dışı diğer şirketlerin gizlilik politikalarından sorumlu değildir. Ziyaret ettiğiniz tüm web sitelerinin gizlilik politikalarını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Faturamı nasıl öderim?
  • Faturanızı web sitemizin en üst sağında bulunan müşteri girişi butonuna tıklayarak ‘Online İşlemler‘ panelimizden ödeyebilirsiniz. Panele giriş bilgilerinizi bilmiyorsanız 0850 885 26 27 nolu hattımızı arayarak kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Modem kablosuz adını ve şifresini nasıl değiştirebilirim?
  • Modeminizin adını ya da şifresini değiştirebilmeniz için gerekli bilgilendirmeleri alabilmek için lütfen 0850 885 26 27 nolu hattımızı arayınız ya da Whatsapp üzerinden bilgilendirme isteyiniz.

Modem resetlendi ayarlarını nasıl yapabilirim?
  • Modeminizin resetlenmesi durumunda yapılandırma ayarlarınızın yeniden yapışması gerekebilir. Bu ayarları 0850 885 26 27 nolu hattımızı arayarak ya da whatapp mesajı atarak müşteri temsilcilerimizle birlikte yapabilirsiniz. Bu ayarları servisimizin gelip evinizde yapmasını isterseniz servis ücreti talep edilecektir.